Skocz do zawartości

Zdjęcie

Taki tam mały pomysł ;)

• Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ReggaeMan

ReggaeMan
  • Manhattanowicz
  • 81 postów
26
Robi postępy
  • Steam

Napisano 08 April 2012 - 21:51

Siemanko, wpadłem na pomysł żeby podrzucić pomysł na serwer o modzie deathmatch, dlaczego? pytanie jest proste warto poprawić sobie skilla nie czekając na kolejna rundę :).
Więc dla tego mam do zaoferowania serwer 18 slotowy z firmy GameServ, 500 fpsów, jeżeli będzie trzeba zwiększyć do 1000 nie ma problemu jakoś się dogadam z technikami, serwer opłacony do 11.X.2012 lecz jutro opłacę na miesiąc z góry.
Coś o mnie, troche osób mnie kojarzy ze wspólnej gry na waszych serwerach lub z paroma osobami walne czasami mixa:), mam lat 16, mieszkam w Warszawie , hajs na serwer bez problemu, znam się na amxx, wiec myślę że sobie poradzę. Czytałem parę ostatnich tematów to raczej jestem bez szans, ale może warto spróbować?

Nie będę robił żadnych głupich ankiet bo to jest bez sensu, czekam na wasze wypowiedzi.

Ps: palescrolla z tej strony:)

#2 Gośćpiterek_*

Gośćpiterek_*
  • Gość

Napisano 08 April 2012 - 21:59

Ps: palescrolla z tej strony:)

taaa... pamiętam ten nieszczęsny cod, który prowadziłeś razem z Kali, pamiętam też jak Łukasz bluźnił na sb po tym jak z dnia na dzień z cod moda zrobiłeś sobie serwer do mixów ;]

#3 ReggaeMan

ReggaeMan
  • Autor tematu
  • Manhattanowicz
  • 81 postów
26
Robi postępy
  • Steam

Napisano 08 April 2012 - 22:02

ja cod mod? nie kojarzę oświecisz?

Aaaa, wiem o co chodzi, glupia sprawa bo mialem przeprowadzkę, a jeszcze wczesniej komp mi sie rozwalil i nie miamem neta, ale pisałem do kali'ego niech dzwoni to pójdę do kumpla hajs na konto przeleje, lecz nie dzownił a o serwerze do mixów gówno wiem, mowie to z ręką na sercu...
przykro mi że akurat tak się stało no niestety to już po mojej szansie zapewne Dołączona grafika

Użytkownik ReggaeMan edytował ten post 10 April 2012 - 15:02

#4 ogien1234

ogien1234
  • Gość
  • 1039 postów
338
Expert

Napisano 09 April 2012 - 13:15

Z gadki na ogarniętego się wydaje ja tam jestem za można dać szansę , a nóż widelec okaże się strzałem w 10.

#5 Wodzu 18

Wodzu 18
  • Manhattanowicz
  • 10 postów
-4
Neutralny

Napisano 09 April 2012 - 21:13

Zacznijmy od tego czy serwer jest rozkręcony.... Co z tego jeśli dołączy do sieci, jeśli po 2-3 miesiącach odejdziesz do innej sieci wraz z graczami. Trzeba to dobrze przemyśleć. Jestem tu nowy więc nic nie wiem o tobie, może jest jakimś zaufanym użytkownikiem, nie wiem... lecz dorzucę swoje 5 groszy ;>

Użytkownik Wodzu 18 edytował ten post 09 April 2012 - 21:15

#6 ReggaeMan

ReggaeMan
  • Autor tematu
  • Manhattanowicz
  • 81 postów
26
Robi postępy
  • Steam

Napisano 09 April 2012 - 21:23

trafna uwaga, lecz myślę że taki nie jestem w sumie nie mam gdzie odejść i po co miał bym kraść nie uczciwie ludzi? W sumie to oni decydują gdzie chcą grać ale i tak taki nie jestem.

bardzo by mnie ucieszyło gdyby ktoś się wypowiedział.

Użytkownik ReggaeMan edytował ten post 09 April 2012 - 21:26

#7 Wodzu 18

Wodzu 18
  • Manhattanowicz
  • 10 postów
-4
Neutralny

Napisano 09 April 2012 - 21:32

Nie jestem również przekonany co do hostingu... Jakieś 2 miesiące temu graliśmy z kolegami na serwerze mixa, który był właśnie hostowany przez w/w firmę.... grało się po prostu strasznie. Ściny gry oraz ping +60 nie znikały nawet na chwilkę. Nie wiem jak jest teraz ale pewnie nie wiele lepiej(czytałem o nich opinie). W sieci na tym poziomie nie powinno być takich przypadków że serwer nie może "uciągnąć" modyfikacji... Na DM powinno grać się bardzo płynnie. Poproszę IP na PW :)

#8 ReggaeMan

ReggaeMan
  • Autor tematu
  • Manhattanowicz
  • 81 postów
26
Robi postępy
  • Steam

Napisano 09 April 2012 - 21:35

serwer czysty bez amxx bo po co mam wgrywać skoro może inny mod na tej sieci jest potrzebny. Co do hostingu możliwe ale wystarczy napisać do techników i zaraz ustawią Ci server.cfg.

Ale dobra, zaraz poszukam pluginów odpowiedzialnych za deathmatch i wgram.

Użytkownik ReggaeMan edytował ten post 09 April 2012 - 21:38

#9 Wodzu 18

Wodzu 18
  • Manhattanowicz
  • 10 postów
-4
Neutralny

Napisano 09 April 2012 - 21:37

Serwer cfg to nie wszystko :) Fakt ustawiasz w nim wszystkie parametry itp, lecz bardzo ważna jest maszyna na której, działa serwer.Serwer jest w Łodzi czy stolicy ?

Użytkownik Wodzu 18 edytował ten post 09 April 2012 - 21:38

#10 Wodzu 18

Wodzu 18
  • Manhattanowicz
  • 10 postów
-4
Neutralny

Napisano 09 April 2012 - 21:40

Ale dobra, zaraz poszukam pluginów odpowiedzialnych za deathmatch i wgram.

Czekam niecierpliwie :]

#11 ReggaeMan

ReggaeMan
  • Autor tematu
  • Manhattanowicz
  • 81 postów
26
Robi postępy
  • Steam

Napisano 09 April 2012 - 21:40

Łódź, miałem tam parę serwerów i tylko raz miałem problem z lagami, lecz jeden e-mail do GS i wszystko było w najlepszym porządku.

#12 Gośćﻮคςค_*

Gośćﻮคςค_*
  • Gość

Napisano 09 April 2012 - 22:43

tez na tak ;] dawaj moze akurat sie uda;
;] ;] ]; ;] ]; ;];] ; ;; ;]