Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Gwałcił, molestował i zastraszał chłopców". 18 zarzutów dla mężczyzny ze Świebodzic


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ☆ pajONczek ツ

☆ pajONczek ツ
  • Dziewczyna :*
  • 206 postów
106
Zaawansowany

Napisano 20 December 2012 - 14:01

Dołączona grafika

Przez pięć lat gwałcił, bił i zastraszał chłopca, którego uwiódł przez internet. 17 innym kazał obnażać się przed kamerą komputera. Jest akt oskarżenia w sprawie 28-letniego Krystiana N. ze Świebodzic.

- Postawiliśmy 18 zarzutów. Najpoważniejszy dotyczy wielokrotnego gwałtu na 17-letnim dziś chłopcu. Pozostałych 17- składania przez internet propozycji poddania się czynności seksualnej. Ofiary miały od 8-12 lat - mówi Marek Rusin z prokuratury rejonowej w Świdnicy.

Akt oskarżenia powstał po 9 miesiącach pracy policji i prokuratury i analizie setek internetowych rozmów, które prowadził przez portale społecznościowe. To jedna z największych pedofilskich afer ostatnich lat w Polsce.

"Ściągnij majtki, pokaż co tam masz"
Pod koniec marca do policjantów z Lublina przyszła matka jednego z poszkodowanych. Zauważyła nienaturalne zachowania syna. Wiedziała o nowej internetowej znajomości chłopca i skojarzyła fakty. - Zaczęła czytać maile dziecka, znalazła tam propozycje takie, jak "ściągnij majtki, pokaż co tam masz" - mówi Rusin. Sprawdziła profil nowego kolegi syna i okazało się, że ma on samych dorosłych znajomych. Zadzwoniła przez Skype i usłyszała głos dorosłego mężczyzny. - Wtedy zrozumiała, że to pedofil. Jak się okazało, to tylko wierzchołek góry lodowej. Krystian N. uwodził chłopców z całej Polski.

Udawał kolegę
Krystian N. udawał rówieśnika, kolegę. Jak informuje prokuratura, kiedy zdobywał zaufanie, zaczynał składać dzieciom propozycje seksualne.

- Przez pięć lat, trwał dramat 17-letniego dziś chłopca z dolnego Śląska, który mieszkał w tej samej miejscowości, co oskarżony. Był bity, zastraszany i wielokrotnie gwałcony. Innym chłopcom kazał się obnażać przed kamerą komputera- informuje Rusin. Według psychologów, wszyscy chłopcy w trakcie przesłuchań byli zamknięci w sobie, z poczuciem winy, skrzywdzeni emocjonalnie.

Nie chciał wyjaśnić
Krystian N. początkowo zaprzeczał gwałtowi- mówił, że rozmowy i propozycje były tylko "żartami". W grudniu jednak przyznał się do winy, ale odmówił składania wyjaśnień. - To nie pierwszy raz, kiedy 28-latek będzie odpowiadał za tego typu czyny - mówi Rusin. - Grozi mu teraz 15 lat więzienia za wielokrotny gwałt i 2 lata za składanie nieletnim seksualnych propozycji. Możliwe, że sąd zasądzi też leczenie farmakologiczne - dodaje.


Autor: bieru/b/k / Źródło: TVN24 Wrocław

#2 Siweżak20

Siweżak20
  • Manhattanowicz
  • 2 postów
0
Neutralny

Napisano 26 June 2014 - 09:55

Masakra, mam nadzieję że zostanie przykładnie ukarany#3 kasiorek

kasiorek
  • Manhattanowicz
  • 3 postów
0
Neutralny

Napisano 20 April 2015 - 09:39

Powinni przywrocic kare smierci, bo to jest jakas masakra co ci ludzie wyprawiaja :/#4 filippo

filippo
  • Manhattanowicz
  • 5 postów
0
Neutralny

Napisano 03 August 2015 - 12:20

Jestem na tak, kara śmierci pozwalałaby pozbywać się takich ludzi ze społeczeństwa, bez niej jesteśmy na nich skazani


organizacja wesela warszawa tobedziepieknyslub.pl