Skocz do zawartości

Zdjęcie

czesc?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 jYffY

jYffY
  • Manhattanowicz
  • 3 postów
-5
Mniej niż zero

Napisano 15 February 2013 - 20:49

Siema wszystkim, jestem jYffY, gralem tu juz ze 3 lata temu moze dawniej, nie pamietam. Przestalem bo przestalem grac w cs'a poprostu.

Ostatnio przez myśl mi przeszło (a może wróce na csns)

Ale dzis sobie gram na ffa32 a tutaj mnie spotyka niespodzianka,a mianowicie ban, naszczęscie tylko na 5min(zreszta za darmo, uprzedze odpowiedzi nie nie mialem SB).

Myśle sobie, dobra pewnie cos nie tak zrobilem, niewazne wchodze pytam sie "moze mi ktos wyjasnic bana? Bo nie chcialbym ponownie złamac regulaminu"

A w odpowiedzi dostaje bana na tydzien. (aha spoko), no to skarga leci, pisze sobie skarge i wysylam. Wszystko wydawaloby sie ok, gdyby nie to, że skarge rozpatruje admin który wlepił mi bana.(no napewno obiektywnie spojrzy na sprawe).  W dodatku tlumaczy sie tym ze "nękakałem jego kolege rozmową", Wporządku niech mu będzie skoro taki jest regulamin. że nie można "spróbować pogadać ze starym znajomym na serverze"(a i wiem ze to nie forum, zeby tam rozmawiac, ale chyba nie powiecie mi że jak chcecie pogadać z kimś to zaraz wychodzicie z servera mimo, że ten ktos też tam jest?).

Także chciałem podziękować temu adminowi, który wyjaśnił mi moje wątpliwości co do tego czy wracać na csns.pl

Pozdrawiam jYffy. :)

Użytkownik jYffY edytował ten post 15 February 2013 - 20:55

#2 RobSon*

RobSon*
  • Manhattanowicz
  • 155 postów
53
Zaczyna Ogarniać
  • Steam

Napisano 15 February 2013 - 22:52

nie chcemy Cie tutaj . Wracaj na swoja ukochana Utechnike. Zamykam i zarazem ŻEGNAM!!