Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aplikacje dedykowane

aplikacje apki telefon internet smartfon programy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Maciej_Kos

Maciej_Kos
  • Manhattanowicz
  • 6 postów
0
Neutralny
  • Skąd:Łódź

Napisano 31 August 2016 - 09:48

Witam

 

Taki temat już wcześniej powstał, ale w złym dziale i nie doczekał się żadnego zainteresowania. Dlatego zakładam go znów tutaj.

 

Potrzebuję dobrej firmy, która robi na zamówienie aplikacje dedykowane. Chodzi mi o aptkę dla mojej firmy, która miałaby pomagać nico moim klientom. Znalazłem we Wrocławiu ludzi, który to robią (https://www.janmedia..._dedykowane.xml). Ich dużą zaletą jest to, że są we Wrocławiu (tam gdzie ja), wiec łatwiej mi będzie z nimi się ugadać.

 

Niestety próbowałem się z nimi kontaktować i nieco mam problem z kosztami. Chodzi o to, że nie są w stanie ich przewidzieć. Ja wiem, że wszystko zależy od realizacji, czasu i poziomu zaawansowania, ale jakiś koszt orientacyjny jest mi potrzebny. Nie stać mnie na wywalenie góry pieniędzy. Nie jestem wielką korporacją. Widełki też są gigantyczne, bo mogą zaczynać się od kilkuset złotych do kilkunastu tysięcy.

 

Bardzo więc liczę na wszelkie porady. Mogą one dotyczyć zarówno tej firmy, jak i innych- tych, które sami polecacie. Jeśli ktoś z was realizował podobny projekt to też będę wdzięczny. Chodzi mi o ustalenie tego jak taka aplikacja będzie zaawansowana i ile (mniej więcej) może kosztować.

 

Z góry dzięki za zainteresowanie! :)